WEB OFİSİMİZE HOŞGELDİNİZ

İns İnteraktif Ajans
yardımcı olalım
0212 777 02 88

Özel Turizm

1991 yılında İstanbul Taksim’de sektöre giren firmamız, 2005 yılından itibaren Özel Turizm Seyahat Acentası adı ile İstanbul Fatih’te faaliyetlerine devam etmektedir.

Hizmetlerimiz arasında Hac ve Umre başta olmak üzere yurt içi – yurt dışı kültür turları, bilet – vize, yurt içi – yurt dışı eğitim programları, alternatif tatil programları ve otel rezervasyon işlemleri bulunmaktadır.

Seçkin rehber ve irşad kadrosuyla faaliyetlerine devam eden firmamız ADAPAZARI-BOLU-ÇORUM-SAMSUN TERME şubeleri ve bir çok ildeki temsilcileri ile hizmetlerini sürdürmektedir. Müşteri portföyünü genişletmek amacıyla uluslar arası kuruluşlarla işbirliği gerçekleştiren firmamız, bu bağlamda 2010 yılında IATA üyesi olmakla faaliyette bulunduğu konularda resmi yetkili acenta ünvanını alarak adını sektörün öncü firmaları arasına yazdırmıştır.

T.C Turizm Bakanlığı 2041 nolu A grubu seyahat acentası işletme belgesine sahip, ÖZEL TURİZM SEYAHAT ACENTASI ÖZEL TURİZM SAN. Ve TİC. LTD. ŞTİ. Kuruluşudur.

Talebinizi gönderin, en uygun çözümü sunalım

Teklif formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz, ilgili birimimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Yukarı Çık