iori

Kobaner Hukuk Bürosu

web tasarım, web yazılım, danışmanlık hizmeti

2009 yılında İstanbul’da Mahmut Kobaner tarafından kurulan Kobaner Hukuk Bürosu, kurulduğu günden itibaren sahip olduğu istikrarlı gelişmeyle saygın bir hukuk bürosu haline gelmiştir.

Bugün, geniş bir çerçevede hukuk hizmeti veren Kobaner, en verimli şekilde çözüme ulaşmak amacıyla çalışma alanlarına göre uzmanlaşmış departmanlara ayrılarak organize olmuştur.

Kobaner, farklı hukuk alanlarında uzmanlaşmış bir danışman kadrosuna ve dünya dinamizmini yansıtan güçlü bir müvekkil ağına sahiptir. Kobaner’in nihai hedefi, dünyanın üç kıtasında bulunan hukuk büroları, meslek örgütleri ve güçlü çözüm ortaklarıyla birlikte müvekkillerine en uygun hukuki çözümü, en kaliteli biçimde üretmektir.

Kobaner, sağladığı hukuki hizmeti gerek ulusal gerekse uluslararası ihtiyaçların karşılanması ve kalite sürekliliğinin sağlanması için ulusal ve uluslararası hukuki ve finansal gelişmeleri yakından takip etmekte; böylece yalnızca var olan sorunlara çözüm üretmek dışında, sorunları ortaya çıkmadan engellemeyi hedefler. Müvekkillerin hukuki sorunlarını benimser ve sonuç odaklı yaklaşımla vekalet ilişkisini yürütür.

Proje Linki