iori

Alanur Turizm

2015 yılında Eser Seyahat ve Tur Organizasyon şirketi olarak kurmuş olduğumuz Alânur Hac ve Umre Organizasyon markamız, Hac ve Umre, Uçak bileti ve Kültür turları alanlarında hizmet vermektedir.

Daima müşteriye en iyi hizmeti sunmak ve memnuniyeti herşeyin üstünde fikrini benimsemiş, sektörde kalitesi ve hizmet anlayışı ile kendini kanıtlamış, Güvenilir ve marka olma yolunda durmaksızın ilerleyerek, mutlak müşteri memnuniyetini ön planda tutan, iş ortakları ve çalışanları ile kurumsal kimliğini öne çıkaran, gerek yurt içi gerek yurt dışı düzeyde hizmetlerinde örnek bir kuruluş olmaktadır.

Alânur Turizm ailesi olarak ibadetlerinizin ve seyahatlerinizin her alanında rahatı ve güveni sağlayamaya çalışmak için hiç durmadan yoluna devam etmektedir.

Ve tüm bunlarla birlikte sizlere özel en uygun ve avantajlı Uçak Bileti , Hac Umre Organizasyonu, Kültür Turları programları ile sizin markanız olmaktadır.

İlkelerimizin en başında kaliteli ve doğru hizmet, güleryüzlü ticari anlayışın dışında kutsal topraklarda yağacağınız ziyaretlerinizde duâ larınızı alabilmektir.

Proje Linki