WEB OFİSİMİZE HOŞGELDİNİZ

İns İnteraktif Ajans
yardımcı olalım
0212 777 02 88

Danışman Turizm

Danış Giyim Dış Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi 1992 yılında İstanbul-Laleli bölgesinde Danışman Kardeşler´in ortaklığında kurulmuştur.

Kuruluş yılında hazır giyim imalatı ve ihracatı alanında faliyet gösteren kurumumuz faaliyet alanına Cargo'yuda ekleyerek başarılı bir yükseliş göstermiştir.İlerleyen yıllarda ayçiçek ve soya sıvıyağı üretimi ve ihracatı,Mexsan muhtelif elektrik kablosu üretimi ve ihracatı ile faliyet alanını genişletmiştir. İnşaat ve hizmet sektöründeki başarılı faaliyetleri ilede tanınan Danış Group son olarak Danışman Kardeşler Turizm ile turizm faaliyetlerininde güvenilir adresi olmuştur. 2016 itibari ile Danış Group 100 personel istihdamı ve 5 şubesi ile 46 ülkeye ihracat yapmakta. Türkiye İhracatçı Firmalar sıralamasında ilk 500 firmanın içinde yer almaktadır. En önemli ve temel faaliyeti olan ihracat sayesinde binlerce firma ile iş ortaklığı bulunmaktadır. Danış Group ayni zamanda Cargo ve Turizm alanında İATA ve TÜRSAB üyesidir.

Danışman Kardeşler Turizm seyhat acentası tecrübeli personelleri ile turizm sektöründe de başarıları ile hızlı bir yükseliş göstermektedir. Türk Hava Yolları, OnurAir, AtlasGlobal, Pegasus, SunExpres, Borajet yetkili acentalarıdır. Ekonomik uçak biletleri, vize işlemleri, transfer hizmetleri, otel rezervasyon işlemleri, yurt içi ve yurt dışı tarih ve kültür turları, tatil turları, sağlık turları, termal turları, Hac ve Ümre turları, Endülüs turları, Küdüs turları, Bosna-Hersek turları, rent a car hizmetleri, VİP hizmetleri ve bussines organizasyonlarımız ile kaliteli, ekonomik ve güvenilir hizmetin adresi olmaktadır.

Talebinizi gönderin, en uygun çözümü sunalım

Teklif formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz, ilgili birimimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Yukarı Çık